Anime Teóriák
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Teóriák, rejtélyek, felvetődött kérdések, melyekre eddig nem kaptál választ az adott történetben - itt lehetőséged van mindezt megosztani és megbeszélni másokkal.
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kuroshitsuji

Go down 
SzerzőÜzenet
Harmonya
Admin
Harmonya


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2017. Jun. 27.

Kuroshitsuji Empty
TémanyitásTárgy: Kuroshitsuji   Kuroshitsuji Icon_minitimeSzer. Jún. 28, 2017 1:28 am

Nos, nos, habár a fórum még nem indult be, de azért bátorkodom kiposztolni ide ezt a linket, még úgy is, hogy a mangában szinte már biztosra vehetjük a valódiságát. Laughing
Double Ciel Theory (KATT)

Igazság szerint, szerintem rohadt vicces, ahogy szinte a kezdetektől a képünkbe nyomták annak a valószínűségét, hogy két gyerek van. Nekem személy szerint legalábbis. Kuroshitsuji 520658822 A leginkább szembetűnőbb szerintem az a Book of Circusos jelenet volt, ahol Kelvin báró meglátja Vincentéket - mármint, Vincent mozgása/kéztartásai, "A te mutatkozz be előbb" - szövege Cielnek (miután Vincentet már megismerte a báró. ez már anno fura volt nekem, de betudtam a fordítás furcsaságainak. Very Happy ). Csak ha ténylegesen két gyerek van, akkor az eddig megismert közelebbi hozzátartozók - pl. Madam Red is -, miért nem említették őt soha? Annyira kíváncsi vagyok már erre.

Bár ami jobban izgat, az az, hogy mi a kapcsolat Undertaker és Claudia (így pedig Vincent és Ciel) között. Az a halotti medál (? - nem tudom a rendes nevét, szégyenszemre)a nő nevével és halálának dátumával túl sok mindent jelenthet. Ugye a legfelkapottabbak, miszerint Undertaker Vincent apja, Claudia férje, alias az a bizonyos Cedric: (plusz egy utalás a Double Cielre, yesss)

Kuroshitsuji Tumblr_inline_nlfgq74uDQ1rbthts_500


Viszont olvasgattam arról is, hogy esetleg Claudia apja, ami már egy fokkal értelmesebb lenne. (De ez csak az én véleményem.) Ugye angol nemesség, grófok, bárók - azért nem hiszem, hogy Undertaker megtudta volna oldani azt, hogy Cedricként egy konkrét családfát maga köré építsen úgy minden nélkül. Pedig ez a családfa a fenti képen ezt mutatja, hogy Cedricnek meg volt a maga háttere. Viszont ha Claudia apja lenne, akkor értelmet nyerne az, hogy Claudia egyik felmenőkének egyik ága miért van csak úgy ott... Midennemű kiágazás nélkül. (Mert nem hiszem, hogy az csak egy hiba lenne.) Viszont felmerül a kérdés, hogy egy halálisten tud-e egyáltalán gyereket nemzeni? Lévén, hogy már konkrétan halottak, és azt biztosan tudhatjuk, hogy Undertaker már réges-régen halálisten/dezertőr volt Claudia idejében és azelőtt is. (Bár ha Edward Cullen a fagyott testével teherbe tudta ejteni Bellát - hágjuk át a biológia szabályait -, akkor gondolom bármi lehetséges. Meg itt most azért a Kuroshitsujiról beszélünk... Kuroshitsuji 520658822 )
(Az eddigi felvetéseket itt-ott olvasgattam a net bugyraiban, a következő gondolat sor viszont már a sajátom lesz. Bárminemű hasonlóság más teóriákkal csak a véletlen műve.)
Mi van akkor, ha nem családi kapcsolat van közöttük? (Bár akkor nem lenne magyarázat arra, hogy Ciel miért látja a halálisteneket. Hm...) Ha esetleg Undertaker olyan volt Claudiának, mint mondjuk Sebastian Cielnek? (Vagy Undertaker Vincentnek - bár ebben az esetben jó lenne tudni, hogy milyen volt a kapcsolatuk. Bár ha Undertaker sírt Vincent fotóját nézve... Ahj, a szívem. Kuroshitsuji 832196546 ) Én simán eltudom képzelni, hogy Claudia is egy belevaló asszonyka volt, egy igazi gonosz nemes, akibe talán Undertaker szerelmes volt, vagy csak nagyon kedvelte/tisztelte. (Inkább az utóbbiak.)
Vissza az elejére Go down
https://mat-anime-teoriak.hungarianforum.net
 
Kuroshitsuji
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kuroshitsuji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Anime Teóriák :: Anime és Manga :: Teóriák-
Ugrás: